Bądź piękna i elegancka

0 Comments


Wszyscy chcemy wyglądać olśniewająco, jednak w kontekście kobiet termin „Bądź piękna”, nabiera nieco głębszego znaczenia niż w przypadku mężczyzn. Oczywiście panowie zwracają coraz większą uwagę na swój wygląd, natomiast wydaje się, że nigdy w tej dziedzinie nie dorównają przedstawicielkom płci pięknej. Panie nie tylko dbają o szykowne kreacje. Bardzo ważna jest też zdrowa cera, a z tą wiążą się różnego rodzaju diety, ćwiczenia i kosmetyki. By zaakcentować dany typ urody, dobrze jest użyć stonowanego makijażu. Subtelnym dodatkiem, ale i trudnym do przeoczenia, jest biżuteria damska. Złota lub srebrna uatrakcyjni nawet najpiękniejszy strój i makijaż.

Naszyjnik i kolczyki

Dobrym pomysłem jest zakup zestawu składającego się z naszyjnika i kolczyków. Te dwa akcesoria tworzą wtedy spójną całość. W takim wypadku jest też łatwiej dobrać je do danego ubioru. Tylko kobiety wiedzą, jak trudno jest czasami zestawić ze sobą biżuterię w sposób, by współgrała i nie raziła w oczy. Zaopatrując się te dwa akcesoria pochodzące z jednej serii, automatycznie mamy problem z głowy.

Ekskluzywna bransoletka

Inną kategorię ozdób stanowią bransoletki. To niezwykle istotna biżuteria damska. Złota najlepiej przykuwa wzrok, ale też doskonale komponuje się zarówno z długą suknią, jak i elegancką koszulą i utrzymanymi w modnym fasonie spodniami. Trudno znaleźć drugi tak uniwersalny dodatek, który można założyć i na nadgarstek, i na kostkę. W tym drugim przypadku da znakomity efekt z butami z elementami skrzącymi się w słońcu.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *